Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mufi

    senior tag

    válasz Azie #9295 üzenetére

    Hiszed vagy sem, külföldön én még senkin nem éreztem azt Diort. Mg egyszer az egyik vámos fickó a repéren elkapott és rákérdezett hogy mi van rajtam...hát mondtam hogy Sauvage cool spray...tudom szerintem nagyon igaz az, hogy az emberek büszkeségből nem fognak odamenni a másikhoz megkrdezni, hogy na mi van rajtad...nyilván ha közvetlen mellettem állna valaki és az illata q bejönne simán rákérdeznék.
    Engem is örömmel tölt el ha valaki megdicséri a parfümöm, legalább így tudom, hogy normálisabb az ízlésem...Pl biztos voltam benne, hogy a csajnak, akinek tetszett rajtam a gypsy water, a noir de noir, red vetiver annak a lalique is bejön...és így volt.
    Amit én látok a dutykban az inkább a büdös burzsuj fazok lekapnak egy drága illatot polcrol és csá...nem sokan mennek be pl a niche szektorba úgy, hogy szaglálás után meg is vesznek valamit. Valljuk be: 200 eurókat azért még azok sem baznak ki az ablakon akiknek 1000-1500 eur fizetésük van.
    Ma hosszú idő után esélyt adtam az Amouage Journey man illatnak és nagyon bejött. Gondolkodok hogy télre ebből vagy LADD-ból rendeljek...
    Na meg ez a Heeley Cardinal...bazza meg milyen jó...de nem tartós...lehet hidegebb idő kell neki?

    más: vettem egy újabb üveg aventust mert valaki elvitte az összeset. Batchet megkéne néznem...a lényeg, hogy vanliát érzek a leszárdásban, kicsi fenyő ananász,a domináló illatjegyek meg vanília és fekete ribizli.
    Romániában mindig Aventust használok, most kérdeztek rá először, hogy mi van rajtam. Erre az aventusra, meg a lalique-ra kaptam a legtöbb "bókot" gypsy water meg mefisto után. Ezután a sauvage/allure hse van a listámon, ez az utóbbi kettő a LDH-val együtt gyakorlatilag mindenhol mindenkinek bejönnek - nem azt mondom, hogy nem érezték már ezeket máshol, de ezek azok az illatok amelyek az én környezetemben felkeltik a figyelmet.

    Kicsit visszakanyarodva a témához: a cég ahol dolgozok, pl a felső vezetők közül inkább a nők azok akik parfümöznek, az ügyvezető igazgatón még egyszer sem éreztem semmilyen illatot (neki aztán ha valamire akkor erre nincs szüksége az imponáláshoz...)...de pl az európai key account managerek sem használnak soha semmit, vagy ha igen az már totál bőrközeli cucc - hozzáteszem, ha parfüm van a levegőben én azt tuti megérzem.

    Más tészta, hogy igen...a termelésben axe, oldspájz megy...vannak emberek akik tudják, hogy addig nyúlnak ameddig a lábuk ki nem ér a takaró alól...bár csak én is ilyen lehetnék...meg szerény meg...ohh bazza meg....na..vállalom...ez vagyok én. De ti azért szerettek ugye? :(

    Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

Új hozzászólás Aktív témák