Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Maksifül

    senior tag

    válasz kk831228 #4528 üzenetére

    Van pár ház, amiket nagyon kedvelek, de azok közül sem az összes illatot.
    Alapvetően az édes illatokat favorizálom, nekem a szúrós, masculin illatok marhára nem jönnek be.
    Talán a legtöbb tetszetős, egyedi, s nagyon különleges illattal a Kilian termékei között találkoztam eddig.
    - Back to Black
    - Love
    - Amber Oud
    - In the city of Sin

    Nagyon szeretem még a Parfums de Marly háztól a következőket:
    - Oajan /ez a legjobb, sajnos nem tartós rajtam egyáltalán/
    - Herod
    - Pegasus
    - Galloway

    Imádós illatok vannak az ODIN kollekcióban is. Kifejezetten 2-t szeretek nagyon, de a többi is kivételesen jó.
    - 02 Owari
    - 09 Posala

    Nagyon tetszik a Profumum Roma néhány illata is:
    - Eccelso
    - Acqua Viva
    Acqua e Zucchero

    A legjobbak viszont, ami az összes fentit kenterbe veri, s nem is tudok sorrendet állítani közöttük:
    - Shay & Blue - Salt Caramel
    - Naomi Goodsir - Or Du Sérial

    Na, ezek, azok, amik tombolnak rajtam, s nem tudok úgy elmenni a parfümöspolc mellett, hogy ne vegyem le a kupakját, s szimatoljam meg őket.. ahogy mások sem, akik meglátogatnak :D
    Mindkettő rendkívül egyedi, nagyon kellemes, és rettenetesen tartós és nagy a felhője.
    A Salt Caramelt a csuklómra egyet kenve kis üvegcséből az utcán, séta közben simán lehetett érezni.
    A Neroliban tett látogatásom során, amikor 8 különféle illatot fújtam a 2 karomra, hazafelé a kocsiban csak az Or du Sérialt lehetett érezni.. az összeset elnyomta nagyon durván. :C

    Sajnos, sok illatot nem volt alkalmam még megismerni, amikre kíváncsi vagyok, de ezek is leginkább azért, hogy megtudjam, "vajon mit esznek rajta annyian?" Ilyenek a Tom Ford illatok, mint pl a Tobacco Vanille valamint a nagyon nagy népszerűségnek örvendő Roja termékcsalád.

    Van egy kis kollekció már, amit tesztelgettem, bár azóta már kiegészült pár új illattal:

    [ Szerkesztve ]

    Luxusparfümök kis kiszerelésben. 1 vagy 2ml-es minták és 5, 10, 20ml-es fújósok. Az aktuális listáért látogass el az alábbi oldalra: https://goo.gl/B09F5U

Új hozzászólás Aktív témák