Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • steve@prhw

    őstag

    válasz tildy #15 üzenetére

    Azt hittem, egyedül leszek a véleményemmel... Aztán mégsem.

    Életkor: 26
    Nem: ffi
    Alaptermészet: látszólag vidám, belül rágódós
    Horoszkóp: mérleg
    Végzettség: főiskolai diploma+egyetemi kieg.
    Munka: IT felhasználó-támogató
    Parfüm: Semmit.
    Miért ezt? Soha nem bírtam (lányokon sem) tartósan az illatfelhőket. Úgyhogy marad a nagyon enyhe illatú Old Spice deo stick (whitewater).

    ''Egy bármilyen Annál jobb hogy új és Fényképezős!'' by Rolabola

  • Málni

    csendes tag

    válasz tildy #15 üzenetére

    Azért így merész kijelenteni, hogy az edtk nem érnek semmit, csak az edpk. T. Mugler edtk kifejezetten erősek és tartósak. YSL M7 absolu edtm is erős (bár már pont nem kedvelem az illatát)
    Megkülönböztetném pl. a 2t, h vmi sokáig marad a bőrön, de mások alig érzik->sillage (hatótávolság), és tartósság->lasting Pl. volt olyan edpm, ami viszonylag sokáig maradt a bőrömön, de mások mégse nagyon érezték, engem ez jobban frusztrál, mintha erősen lehetne érezni, de csak 2 órán át...úgyis utána szoktam fújni, nem spórolok velük .D
    Nehéz úgy javasolni, hogy nem ismeri az ember a személyiségedet, milyen illatokat kedvelsz, nehéz, fűszeres, virágos vagy inkább friss. Ha nehezebbeket, akkor Mugler, Lancome, YSL, Chanel irányba mennék el vagy niche (unisex) parfümök (de az már más árfekvés).
    Az Avon tucatillatokat gyárt, semmi egyediség bennük (igaz mi is Avonozunk már amióta bejöttek Mo-ra), olcsók, nem is túl tartósak, kivéve a Far awayt...
    Én nem használok nőit egyáltalán, szinte egyiket sem bírom magamon elviselni, ffi illatok közül elég sok kedvencem van :))

Új hozzászólás Aktív témák