Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mercutio_

    félisten

    válasz Azie #12806 üzenetére

    10+ év borkóstolás után az a tapasztalatom, hogy előfordulhat egy ilyen komplex és nem is homogén dologban mint a parfüm (vagy epp bor) olyan illat/íz -jegy amit 100-ból 1 tesztelő érzékel és ami az adott személynél akár az összképet is befolyásolhatja.
    Nem mondom, hogy esetében ez lenne (mert azt is tudom, hogy van amikor "belelátnak" az ízbe/illatba olyat is ami ott sincs) de nem fogalmaznék ilyen karcosan.

    Az pedig, hogy az ember ragaszkodik a véleményéhez egy természetes reakció, legyünk őszinték: ritkán történik meg, hogy elhangzik bárki részéről a "tévedtem" ;)

    Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

  • Golota

    aktív tag

    válasz Azie #12806 üzenetére

    Elnézést, Mester! Ha már így -indirekt módon- meg lettem szólítva, meséld már el kérlek, hogy melyik hozzászólás volt butaság ("enyhén szólva").

    Mellesleg az általad preferált parfümöket szoktam megbízhatóan leírni magamban, mivel kb teljesen eltérő az ízlésünk. Nem gondolod, hogy egy ennyire szubjektív témában "kinyilatkozni a tutit" egy kicsit nagyképű dolog?

    TE és "az emberek 110%-a" (minden 10. ember után egyetért valaki, aki sosem szagolta, vagy honnan az eredeti matek?) azon mulat, hogy én miket írok, én meg azon mulatok, hogy mennyire vállalhatatlanul cukros parfümöktől vagy elájulva és kisdiák módjára biflázod vissza, amit a leírás alapján érezni kellene.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák