Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Interceptor

    addikt

    válasz horcsog #85637 üzenetére

    A tech azért folyamatosan fejlődik és egyre jobb dolgokat készítenek.
    Fluoronak Intechet használtam először, de aztán átálltam Sunlinera(Siglon FC) ami véleményem szerint sokkal jobban köthető és nincs vele szakadásom, ez is jól bírja a nyúzást a köveken, nem nyúlik jobban, igaz drágább is.
    Snap kapcsokból Intechet használok az erősebb fajtát #00 és #000 méretben, papíron az első 12kg-ot bír a második 9-et és tényleg apró méretű fekete kapcsok. Nálam ezek sokadik kinyitás után sem fáradnak el, és tényleg nem tört egyik sem soha, szóval elhiszem hogy tudja.
    Horognál többnyire Intech, Gamakatsu, Decoy, VMC.
    Szóval én ezeken nem spórolok. Tudom lehet kapni aliban sokkal olcsóbban is kiegészítő cuccokat, majd még tesztelni fogom őket, de csodát nem várok.
    Főzsinórnak egyenlőre Daiwa j-braid grand x8, tudom ez mondjuk nem a legcsúcsabb és van egy két hibája, de nekem egyenlőre ez megteszi, összességében jól használható elég vékony jó a szakítója a 6-osnak is, csendes és bírja is egy évig normál esetben.

    Esti horgászat más, ott befigyelhet harcsa ez tényleg így van, de a kisebbeket ezzel is ki lehet venni.

    [ Szerkesztve ]

    Nem kell drága gép, csak játékra kell

Új hozzászólás Aktív témák