Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szgzuri

    csendes tag

    válasz hermanyi #57127 üzenetére

    Kérdezhetek?
    Milyen agyagot használsz?
    Az agyagot és az etetőanyagot még szárazon összekevered és utána nedvesited be?

  • FireFox1996

    őstag

    LOGOUT blog

    válasz hermanyi #57127 üzenetére

    Egy hét alatt ennyi kg kenyeret nem eszünk itthon. Ha így horgászom, éhen marad a család ;)

    << Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

  • galervin93

    őstag

    válasz hermanyi #57127 üzenetére

    Múlt héten már tapogattam Walterban a bolokat, de annyira ismeretlen terep nekem, hogy csak pilláztam. :B Egyedül a súlyuk alapján tudtam "értékelni" őket, meg ott nagyjából van valami hasonlítási alapom (6-7-es spicceim vannak). Mennyinek "illik" lennie egy 7-es bolonak?

    (#57101) A_ScHuLcZ
    Nekem sok időt nem visz el a le-fel szaladgálás, bár tényleg nem kényelmes. :) A lakásban van egy ilyen Salgóm, illetve egy 1 méteres sarok, ahol a táskák meg ilyenek vannak. Plusz az erkélyen is pár dolog... Szóval mindenfelé. :DDD A tisztítást én simán kádban végzem, nem olyan vészes az. Csontik is a hűtőben, fagyóban... Mondtam asszonynak, megszoksz vagy megszöksz. :DD Persze néha morog, de annyi baj legyen. :DDD

    (#57128) @mriya@
    Hát ahogyan barlangban lakni. :) Lehet-lehet, de van egy faja kis eszközünk, mint ez erőgumi, miért ne használnánk? Ha egy horgászaton csak egyetlen hallal többet szákba tudsz terelni, mint nélküle, már megérte.

    (#57174) sityupityu
    Annyira ők intézik a garit, hogy a Dömés orsó dobozában is Nevis papír van. :) Egykutya, nem kérdés.

    ---

    A mai dunai peca minden elképzelésemet felülmúlta. :) Mire kiértem és kényelmesen elhelyezkedtem volt 9 óra is. Szerkó a matchbot, Bolo-úszó, éljen az újdonság. :) Dobtam egy 10 nagy gombócból álló alapot. Az első negyed óra, húsz perc csendes volt, majd szépen beindult az üzlet. Ez volt a sztenderd méret.

    Úgy 11-ig jövögettek, aztán jött három nagy hajó, ott forgolódtak, majd a rendőr csónak is ott kóricált nagy gázzal, szétverték a vizet. Háromnegyed óra múlva tudtam újra alapozni, és ez újfent meghozta a halakat, az utolsó fél órában kis túlzással minden úsztatás kapást/halat adott. Igaz ekkor a méret már valamivel kisebb volt, olyan 30 deka. 1 körül be is fejeztem. Isteni jó peca volt, színtisztán paduc volt a felhozatal, bár volt egy érdekes kapás, amikor az úszó teste kiemelkedett a vízből, erre óvatosan ráemeltem (azt hittem valami akadó vagy fene tudja), na az megindult mint a gép, de hiába adta az orsó a zsinórt, kipattant a horog. Valószínűleg a bénácska "bevágás" (inkább ráemelés) volt az oka. De mindegy is, nagyot jót pecáztam, jó buli ez a fajta horgászat is.

    Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Új hozzászólás Aktív témák