Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16741888

    törölt tag

    válasz fifi_addict #3023 üzenetére

    Volt mér életedbe a kezedbe egy modern match vagy feederbot? puszta kiváncsiság vezérel.

  • Peat;)

    veterán

    válasz fifi_addict #3023 üzenetére

    Goldstar: a márka amitől kiver az izzadság :) : horgai törnek(értsd 20 centis keszegben bennemaradt a horog, vagy útközben ment le a hal, mint utóbb kideült a fele horoggal), ólmot is vettem ebből a márkából én lökött, az eredmény hogy a sörétólom 2/3-nál vannak kb a bevágások, aki matchhorgászik annak nem kell mondani ez mekkora baki egy gyártótól. Szóval: goldstar NE legyen az ajánlott kategória. Egy márkásabb teleszkópos bot az olcsóbbik fajtából már 6-7k között is kapható könyörgöm és az 1-2 évig is teszi (ha nem tovább) a dolgát nem 4 hétig. De azt megnézném hogyan lehet uszózni egy hagyományos 30-80g-os bottal, mert azt is akar a srác :) bevágásnál max egy halszájat fogna hal nélkül, vagy a halat hold körüli pályára állítaná :)
    A feedert meg nem is kommentálom, ha 15-20 grammos kosárral kezdi akkor egy M/H bot akkor törik el egy kezdő kezében mint minden más általános bot. A siker meg ezzel a bottal garantált Balatonon és uszózni is tökéletes. (nem snecire gondolok, kárász/pontyozó uszókra, azokat nyugodtan rá lehet tenni és a feeder zsinór is passzol hozzá, a bot lágysága meg lehetővé teszi hogy a hal megakadjon és még élvezetes is kiszedni vele egy kárszt is akár)

    Márkás botjaid nem voltak még? Vannak márkák amik kifejezetten elnyűhetetlenek, én sima fenekezésre is a picit márkásabb darabot ajánlom. Szerintem a drága márkák és a goldstar között van az aranyút valahol, de mind2 véglet hülyeség :)

Új hozzászólás Aktív témák