Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ájvé

    veterán

    válasz VTom #6729 üzenetére

    Hacsak nem csináltál több száz ismétlést, attól se kellene annyira jönnie szerintem, dupla 28-al én mondjuk csak 8-as szetteket csináltam, swing csak akkor szedte a bőrt ha több száz ismétlést csináltam (itt most mindegy hogy 1 vagy 2 bell, Dan John felé 10.000-es kihívás az lehet mondjuk hogy szedte, de napi 500 ismétlésről van szó).
    Igazából snatchen kívül nem nagyon szedte a bőrt nekem semmi, minimálisan igen, de ez benne van, de mondjuk komolyabban hogy ne tudjak mondjuk másnap edzeni csak snatch miatt volt.
    18-20-as szettek mondjuk dupla bellel tényleg nem kevés, 30 percig ment? Mennyi fér bele, 10-15 szett? Duplával sose csináltam ennyit, szerintem nem is szabad, nagyon megterhelő ha 80-90 RM-el csinálod és ha technika romlik szerintem megbosszulja.
    Korábban írtam az Armor complexet, ott volt hogy nem voltam annyira felkészülve dupla 28-ra és meg is húztam magam kicsit, szóval a dupla belles complexekkel tényleg nem árt óvatosnak lenni, nem véletlen páncél építésnek hívja.

Új hozzászólás Aktív témák