Új hozzászólás Aktív témák

  • lemmy71

    Topikgazda

    válasz ProdyG #530 üzenetére

    Jól néz ki :C Két jó tanács, télen takard le mert a nagyméretű tégla nem szereti a vizet és a hideget könnyedén szétfagy. Ahogy látom függőlegesek nagyméretűek, de lehet hogy tévedek. A másik, legközelebb inkább régi fajta téglát keres ilyen építésre, mert ahogy látom elég sok benne az "új bontott tégla" az meg nem igazán patinás és az sem szereti vizet és a fagyot. [Turbó tárcsával] szépen könnyedén áttudod csiszolni és lenolajjal átkenheted vagy csak simán lesavazod a téglát. Nem látom a tűztérnek nem hagytál szellőzőt, vagy a másik oldalon van, bár az enyémnek sincs, én egy acél tűztér tárcsát raktam bele, azon van a tűzifa.
    Amúgy mégegyszer gratulálok, jó lett, sok finom főzést kívánok ;)
    Én nem sokká elbontom az enyémet, mert mikor megépítettem akkor töltöttem fel a kertet és hiába a betonalapra tettem, a tizenöt év alatt megsüllyedt az egész. Hasonlóan én is bontott régi téglából csinálom majd az újat, kis és nagyméretű kombinációjával plusz egy kis pizza kemence is lesz a sarokban, de most előtető alá teszem az egészet. Unom mér hogy néha nyáron elkap egy egy zápor főzésközben :D

Új hozzászólás Aktív témák