Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz Pttypang #74182 üzenetére

    Nekem is volt olyan, hogy nagy bátran elindultam a libegő alatt, akkor egy 140mm-es Am fully gépem volt, ami nem rossz, de azért messze nem DH gép. Előtte még a DH gépemmel voltam ott, eltelt pár év, a pálya is rosszabb lett, meg a bringa sem ugyan az volt, aztán egyszer csak ott találtam magam egy olyan brutál meredek részen, hogy hirtelen azt sem tudtam mit csináljak, a fenti rész nagyon fasza volt, de egyszer csak veszedelmes lett. Vissza nem tudtam menni, letolni sem lehetett, kénytelen voltam elindulni lefelé a bringával. Nagyon laza és nagyon meredek volt a talaj, teljesen beültem a nyereg mögé és még így is egy hajszálon múlott, hogy nem bukok át a kormányon. A libegőről meg néztek az emberek, hogy mit csinál ez a félkegyelmű a szakadékban. :) Fékezni sem nagyon lehetett, mert akkor meg az első kerekem csúszik ki. Szó szerint minden bátorságomra és tapasztalatomra szükség lett egy pillanat alatt. Szóval érdemes mindig átgondolni mit vállalunk be, milyen bringával, de persze váratlan helyzetek mindig adódhatnak ha ismeretlen útvonalon megyünk.

    szjoci: Érdemes utána nézni, de előbb várd meg mit mondanak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák