Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maximilian4

    addikt

    válasz Runner_fxr #67586 üzenetére

    Még a múltkori, amiről képet felraktam. Bowdenház kiszakadt, a bowden szálai meg teljesen szétfoszlottak, össze vissza állnak. Előtte meg ugye a fölöslegesen lefutott körök. Szolnokon nem vállalta el az egyik szerelő ("túl körülményes"), másikhoz nem viszem, mert összevesztem velük még az ott vásárolt cube miatt (nem akarták kicserélni a gyári hibás teleszkópot, úgy hogy a hibát ráadásul 3 napon belül fedeztem fel, de van ismerős a fogyasztóvédelemnél :) ). Utána ugye Szegedre felvittem, megcsinálták, 3 nap után szétment és most a kis lánctányéron szenvedek. Viszont Szegedre tuti nem viszem vissza, mert Szolnokról oda feljutni bicajjal rémálom. Szeged - Nyugati vonalon egy fránya kerékpárszállító vagont nem tudnak felcsatolni, pedig lenne rá igény. Mindig sokat szennvednek a bicajosok. Elvileg ugye ilyenkor vagy a legelső vagy a legutolsó kocsiban lehetne tárolni. De sokszor mire felszálok Cegléden már sehol nincs hely, aztán meg minden megállónál fel-le kell szállni vele. Azért a MÁV eléggé ott van a szeren. Pestre viszont 1 óra alatt felérek és dögig van a vonat kerékpárszállító vagonokkal. Am városban elég a 10 sebeséggel, de máshova nem igen. Azt megköszönném ha elválalnád, én júliustól bármikor fel tudom vinni.

    [ Szerkesztve ]

    Maxi

Új hozzászólás Aktív témák