Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ivana

    Ármester

    válasz Hasaggymeg #60755 üzenetére

    Kb. másfél hónapja estem egy rohadt nagyot, a jobb térdemre érkeztem, kb. egy hétig fájt, de a kisfokozaton pörgetés jót tett neki. (Vasúti sín, az első kerekemben 2 centis nyolcas lett, CXP30-ban ami a legerősebb outi felnik egyike :W ) Egy hónapja műtötték a lábam (a vádlimból kivágtak egy tenyérnyi darabot... :O ), szerencsére időközben kb. rendbe jött, de néha fáj, viszont ha bringázok akkor egyáltalán nem érzem, kifejezetten jót tesz neki. Csak futásnál rossz, de futni úgyis utálok ;]

    (#60757) entropy A rezgés csapágyhiba szokott lenni, nekem volt ilyen régebben meg rendbe raktam (régi golyós...) és akkor nem rezonált. Lehet még pedál csapágy is, de az azért másmilyen általában.

    (#60763) Crytec210 Reggel vásároltam be a lidlben :) Vettem cipőt ami egész kellemes főleg 7777Ft-ért. :DDD Már csak pedált meg stoplit kell szereznem. Meg vettem egy szemüveget ami szintén egész jó, 3 db cserélhető lencse, viszonylag egybe van és kényelmes, a sima 2000Ft-os napszemüvegemhez képest ezerszer jobb és 2500 volt.

    Ha már óra: valakinek nincs egy vezetékes km óra érzékelője? Mert van egy régi cateye vezetékes órám, van mágnesem is hozzás, de hiányzik az érzékelő (valószínűleg kompatibilis mással is mert csak rövidre záródik amikor elmegy a mágnes). Jó lenne valami óra a sárvédős agyváltós bicóra is :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák