Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz atok666 #44303 üzenetére

    Ja ne érts félre nem leszólni akartam a teljesítményed, épp ellenkezőleg, szerintem egy kezdőnek azok jó eredmények. :) (Egyébként milyen bringával tekersz?) Csak megemlítettem, hogy ha esetleg terepen mennél az mennyivel nehezebb lenne, azonos távolság mellett.
    Én egyébként nagyon ellenne vagyok ezeknek a telefonos edzésprogramoknak, nekem ez valahogy röhejes, hogy szinte még a szomszéd marikanéni, aki életében nem sportolt, telefont szíjaz a karjára és már jön az intervall meg mindenféle csoda edzés technikákkal, mintha az olimpiára készülne. :D Aztán osztogatják a fa@szbúkon.
    Szerintem ami fontos, az egy pulzusmérős computer. Ezen látod, ha nagyon meghajtod magad. Pulzustartomány alapján lehet edzeni is. Az a telefonos hókusz pókusz, szerintem már csak egy fölösleges flancolás, de persze ez saját vélemény. :) Talán azért is gondolom így, mert anno, gyerekkoromtól kezdve azért szerettem meg a hegyi kerékpározást, mert mindig egy másik világba csöppentem. :) Ma is azt szeretem benne, hogy kikapcsol, eltűnnek a gondok, jól érzem magam egy nyugodt környezetben. Ide nekem valahogy a telefon, f@szbúk meg, hogy online legyek, egyáltalán nem hiányzik. Persze van nálam teló, meg jól is jöhet baleset esetén, de amúgy eszembe se jut.

    (#44306) Hasaggymeg: Igaz. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák