Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fulton

    addikt

    válasz Ringman #285578 üzenetére

    Hát nem, az lenne a pontos nyilván, én csak megérzésre meg pulzusra támaszkodom (na meg amit tudok rögzíteni szél stb..) adatok már bőven vannak de lejárt a stravám sajna, drágálom a hosszabbítást egyelőre...majd lesznek akciók akkor meggondolom.
    A szegmensek hiányoznak - szoktam ám nézegetni(nézegettem) mostanság. ami nagyon, hogy ott saját magam eredményeit tudtam egy egy szakaszon összelőni a korábbiakkal. Az jó volt.
    Szelet-időjárást azt megoldom, lenézem a windy.com ról és beírom - így mindig meglesz, nem úgy mint most ugrott minden időjárás infóm korábról. (nem rég úgy volt leállok róla, de csak visszajött a jó az ha látszik később is - énem)

    Csak azt írtam le amiket láttam, akik watt mérővel tolták a teszteket és megosztották, azokat szoktam nézegetni hogy átfogóbb "képet" kapjak.

    #285581MPowerPH: Nem, engem nem vonzanak az ilyen dolgok. Sem versenyek sem más. Csak a spontán amikor tudok tekerések, kirándulások. + mostanában a tesztelgetős korszak - az új cube .. elhelyezni a "létrán" hol is áll, miben más...meg ilyen apróságok

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák