Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz jjeahh #263353 üzenetére

    Ma érkezett meg, majd mondom milyen. :) A cube kiegészítőkkel nem a tartósság a baj hanem minden egyéb mint súly, funkcionalitás, stb., szerintem ezekkel az egybeöntött pillekönnyű cuccokkal lehet gond, egy acél pálcát pontosan lehet tervezni terhelésre, az aligha törik el, a felső része meg ha törik (nekem tört BBB első pálcafészke, szinte észre sem vettem csak feltűnt, hogy odalett rugalmassága) meg nem annyira balesetveszélyes mintha eltörne egyik (mind2) pálca és kifordulna alólad a nyereg. Aztán meg a GUB-ot is úgy kellene teszteld, hogy a hátadra veszel 20 kilós hátizsákot, az szimulálná egy nagyobb ember súlyát...azokat direkt nektek készítik. :DDD

    #263354Fall-N...az a Crivit számomra biztonságosabb egy filléres karbonnak nevezett valaminél, csak amint fentebb írtam, azzal lehet ki is fújtak jó tulajdonságai mert nehéz, kényelmetlen, csúnyán kopik, stb. ...de hát 3000 forintért aligha lehet normális terméket készíteni, 1500 (!) forintért meg még el is szállítani Kínábú?! 😳 :(

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák