Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • deva

    tag

    válasz deva #243194 üzenetére

    Megráncigáltam a kábelek kint is látható részét, a hátsó fékét sikerült kb 1 centivel megfeszítenem. Mentem egy 15 km-t, a legszarabb utakon, izomból, és semmi zörej. Köszi a tippet, eszembe se jutott volna meghuzigálni a kábeleket, pedig így utólag annyira egyértelmű... :))

    Ha már itt, egy másik kérdés. Ugye 2x9 Shimano Sora váltó van a bringán, ami tök jól szuperál, nekem teljesen elég is. Egy problémám van vele, hogy a két végletnél súrlódik a lánc az első váltón a.. vezető sínen, vagy hogy is hívják azt a darabot. :D Mégha trimmelek, az 1/1, 1/2 és a 2/8, 2/9 akkor is, talán 1/3 és 2/7 is, nem tudom pontosan. Ehhez se értek maximálisan, de bármennyire állítgatom az első váltót, ezt akkor se tudom kivédeni, mert előbb dobja le/akasztja be a láncot, minthogy jó lenne.

    Utána nézve, Sora gyakorlatilag így működik, és szokjam meg, ha tudom, illetve csak akkor legyek ezekben az állásokban, ha nagyon muszáj, kb ezt találtam. Ez így van, vagy csak én állítgatok bénán (ami simán lehet)? Köszi!

    It's like being a plumber. When you do your job right, noone should notice, but when you fuck up, everything gets full of shit.

Új hozzászólás Aktív témák