Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sebgutkopf

    őstag

    válasz andrisbandi #242850 üzenetére

    A leírásban a "vagy az online ezdőalalmazás" lenne az utalás arra az általam nevesített appokra. Más termékét nyilván nem fogják reklámozni és ezért nevesíteni se, így mindig úgy fogalmaznak, hogy azért egy kis bizonytalanság ott legyen az emberben, hogy akkor tuti, ha márkán belül marad.

    Talán pont tegnap láttam egy videót ahol egy mókus elmagyarázza mi a különbség az egyes garmin mellkas pántok között (dual, swim, hrm pro és a pro plusz). Az alapján örülök, hogy végül a legolcsóbb dual-t vettem és nem költöttem többet a pro verziókra. Annyira promózzák, hogy önálló memóriája van a pro és pro plusz verzióknak amik óra nélkül is rögzítenek, hogy óriási csalódás volt látnom, amikor kiderült a bemutatóból, hogy aha persze van memória csak épp aktivitást nem tudsz indítani, se leállítani a pánnttal, sőt a garmin connect-el se. Tehát a gyakorlatban az órával elindítod az aktivitást (kapcsolódva a pánt), majd ha valamiért az óra és a pánt elveszítik egymás jelét (mondjuk vízben), vagy bármilyen ok miatt, akár a tevékenységre nem viszed már magaddal az órát (ott is hagyhatod a kocsiban, földön), és dolgod végeztével visszaérsz az órához leállítod az edzést, majd az órán kell kérni a hrm adatok fogadását (amelyik erre képes utólag - ezt se tudja mind), akkor áttölti az órára és az óra menti, majd tölti fel a felhőbe a tevékenységet.
    Hát ez így szerintem nagyon gagyi. :F

    Közben előzményben meg is találtam: [link]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák