Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz velizare #242812 üzenetére

    Szerintem nem kell fogni semmi féket, az első, hogy a kerék a helyén legyen a papucsokban, aztán egyszer ráállítod a féket...legalábbis én így csináltam több, kevesebb (de inkább több) sikerrel.

    #242817zodo...Miért lenne más ficsőr?...csak egyszerűen azért mert más. :U Shimano ugye a cég alapító japán fószer neve, a shadow az egy technológiára utal ami (árnyék) amint a neve is mutatja, egy kvázi kevésbé "látható", vagyis a kerékpár profiljába belesimulóbb kialakítás ugyebár, és az RD a rear derailleur.
    Az 1x rendszer sincs túlparázva, clutch és NW profilú első tányérral a nagy könyv szerint szerelve sem mindegyik 12 sebességes hajtás tűri el pl. az ész nélküli hátrafelé pörgetést, sőt, én azon csodálkozom, hogy van amelyik egyáltalán, hisz a lánc teljesen keresztben fut és nincs megvezetve. Ezek persze nem annyira 7-8, hanem 12 sebességnél és nem aszfalton városnézés közben, hanem rossz terepen vadul csapatva is kell magukon tartsák a láncot és ne csapkodják túlságosan a láncvillát.

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák