Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz andrisbandi #241731 üzenetére

    Az a baj, hogy itt nem arról van szó, hogy egy régi oldschool gumi könnyebb volt, mint egy mai, szal rossz összehasonlítás szerintem. Én arról beszélek, hogy egy tavalyi vagy tavalyelőtti modell 250-300g-al könnyebb és ezt semmivel nem indokolják. Szal ha 10 év alatt szed fel egy gumi ennyi súlyt, oké, mondjuk, hogy kellett, mert fejlődnek a gumik, a geók, manapság jobban veretik lefelé az xc-sek is. De hogy 1-2 év alatt egy generációval hirtelen 1 kilóra ugrik a súlyuk? :F . Bocs, de szerintem fail. Ugyanaz az anyagösszetétel, ugyanaz a defekt védelem, kb. ugyanazokra a bringákra teszed fel, ugyanolyan felhasználáshoz és a "régiekkel" sem volt semmi baj a kisebb súly ellenére :U . Szóval részemről bek*phatják, veszek más gyártótól gumit ;]

    #241735 trialboj: Wolfpack gumik általában korrekt súlyban vannak :K. Annyira nem nevenincs szerintem, az alapítónak köszönheti az anyagkeverékét a Continental, a Specialized és a Schwalbe is.

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák