Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz chubby2o6 #241522 üzenetére

    Viszont kulaccsal meg mindennel nem a bringa súlyát méred, hanem az összsúlyt, amit magaddal cipelsz. Szvsz úgy a leghelyesebb, ha leméred a bringát üresen, "gyári" állapotban, majd leméred külön a kulacsot, tartozékokat és akkor össze lehet adni ha akarod, vagy látod a bringa tényleges súlyát is. Ha bringát veszel és nézed az új gépek súlyadatait, de a régi leváltandó géped súlyát nem tudod, mert kulaccsal, sárvédővel, kosárral és zsák krumplival mérted le, meg még a gyereket is ráraktad, mert heti 2x úgy szoktál tekerni, akkor hogyan hasonlítod össze más bringák gyári súlyával? Ha meghirdeted a bringád is odaírod, hogy kulaccsal, heti bevásárlásról hazafelé jövet 17kg, vagy a csupasz gép súlyát adod meg? UK-ban tekerő montisok meg sarason mérik le, mert mindíg sárban tekernek? :DD . Persze, értem én az érvelésed és neked is igazad van, ugyanakkor szerintem az a leghelyesebb, ha üresen is leméred.

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák