Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz sebgutkopf #220456 üzenetére

    Fully nem kéne, már sokszor ecseteltem miért, de egy modern geós könnyű hardtailom 2.4" gumikkal biztos lesz és a 120mm rugóúttól sem ijedek meg :DDD . Valszeg ennyi elég is lenne a megváltáshoz, mert nem vadulni akarok lefelé, hanem picit bátrabban engedni neki. Jelenlegi gépemen 71 fokos a fejcső, ami mai szemmel már vicces és az első váltó miatt valszeg nem férne bele a 2.4" gumi. Amíg nem voltak ilyen modern geók és downcountryk nem véletlenül nézegettem a hardtail trailokat, egy Marint majdnem berendeltem anno, de azzal a rosszabb mászóképesség és a nehezebb súly miatt valszeg csak szopattam volna magam. Ezek pl nagyon bejönnek, csak nem igazán lehet kapni őket és nekem drága. Gyakorlatilag csak a gumit kéne cserélni rajta és majd idővel egy jobb kerékszettet venni bele. Láttam, hogy már több gyártónak van hasonló bringája :K . Modern, lefele picit jobb, könnyű, igazi élmény xc lehet, ezért a kategorizálásért lehet kinyírnak itt, de valódi hardtail downcountry ;] .

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák