Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TomMusic

    őstag

    válasz goldnarmz #211573 üzenetére

    Ja vagyúgy.
    Mondjuk én nem próbáltam a decathlonost, szóval igazából nincs tapasztalatom róla :B
    Ja vagyis de, még régen mentem talán egy pár métert, de az mechanikus tárcsafékes volt. Hát az mondjuk tényleg nem volt az igazi.. :B
    Viszont "komoly" gépeket is próbáltam, meg Cube, Merida. .stb márkákból is a sok százezreseket. És kövezzetek meg, de egyiknél se éreztem azt, hogy jobb lenne mint az én Hervis-es Kilimanjaro-m.
    Lehet azért mert már megszoktam, de a 11ezer km alatt tulajdonképpen semmi baj nem volt vele. Jó oké sima rugós teló volt benne (most cseréltem levegős Reconra :B ), de az kapott olyanokat, hogy magam sem értem hogy lehet még egyben. Pedig bukfencezett le hegyoldalon, mentem vele minden is át, van is rajta pár sérülés, fékkar is el van görbülve (az egy olyan esés volt, aminél utána 1 hónapig sántítva jártam).
    Csak azért írtam le, mert nem feltétlenül a drágább a jobb. Mármint ami a vázat illeti. Szerintem inkább a felszereltséget érdemesebb megfizetni. :K

    Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

Új hozzászólás Aktív témák