Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz MPowerPH #209112 üzenetére

    Bizony és száraz, laza poros terepre vagy enyhe sárba jó kis gumi, de veretősebb trail bringára csak akkor ajánlom, ha súlyt akarsz spórolni és szeretnél egy Minion traktoroknál jobban guruló gumit. Ha kategorizálni kellene, akkor azt mondanám, hogy lightos trail vagy agresszív xc gumi, BC Bike Race-re ha eljutnék, ilyesmi gumival indulnék :D . Asszem a topikban Toobee használta még. Nagyon furák amúgy ezek a gyári Maxxis képek, nem adják vissza mennyire agresszívek a gumik a valóságban, ha Maxxist nézel, szerintem érdemes ráguglizni tesztképekre.

    zsocy: ha a kilós kulacsot 10 kilós bringára teszed fel, az kulaccsal is könnyebb, mint egy 13 kilós gép kulacs nélkül ;] . De ja, mindenki más dolgokra érzékeny, én szeretem a könnyű bringát és igényes vagyok a gumikra. De pl. a kosz nem zavar, azt sem bánom, ha egész nap sárban kell dagonyázni :D

    #209116 Hasaggymeg: ha egyszerre sok cuccot rendelsz, a postaköltség már nem fáj annyira. Ugyanakkor ja, egyetértek azzal, hogy csupán grammbuzulás miatt nem biztos megéri jóval drágább gumikat venni. Ha nem lenne szükségem a vágás elleni plusz védelemre, valszeg én is még mindíg olcsó nehezebb Performance gumikat hajtanék. Kivéve a Rocket Ron EVO-mat, mert az azért akciósan 29 eur-ért jó deal volt.

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák