Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pengemetal

    aktív tag

    válasz Maximum1 #20753 üzenetére

    Nagy tévedés! Nem arra megy a főút, balra forduló, teli zöld lámpa van. A főút továbbra is egyenesen megy, csak kiraktak egy mindkét irányból behajtani tilos táblát kivéve bkv és cél + építési forgalom kiegészítő táblával! Az is biztos teljesen szabályos, hogy félig a zebrán állok meg miközben a gyalogosoknak zöld van!

    "Nem a berúgás a cél, de útba esik"

  • LógaGéza

    addikt

    válasz Maximum1 #20753 üzenetére

    Igen, jól.
    Igazából azért kellene, mert egy MűvKözpontban dolgozok, és egy sose használt öltözőben lenne tárolva zárt ajtó mögött amíg ott vagyok. Oda meg nem tudom máshogy lerakni...
    A boltban ahol vettem elég jó letámasztókat láttam, nem hiszem, hogy lecsövesítené (bár azok Cube támasztók voltak, és 7-8ezernél kezdődtek, és sajnos a keretem így is kimerítettem azzal, hogy 50ezerrel többet költöttem a gépre, mint terveztem).

    "Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

  • golyós

    őstag

    válasz Maximum1 #20753 üzenetére

    Hát ha már ilyen okosnak akarsz tűnni akkor felvilágosítalak:
    1. A kérdéses útszakasz végén (ahonnan az autós jött) 30 éve van egy főútvonal vége tábla.Tehát a teóriád már megdőlt.Ha még is igazad volna akkor ezek szerint ha te főútvonalon közlekedsz akkor nyugodtan ráhajthatsz a zebrára miközben nekik zöld van?
    2. Általában a vezetési órák kezdetekor az oktató felvilágosít 1-2 hasznos tanáccsal: ahol villamos közlekedik az a főútvonal minden esetben!
    3. a zebra a saroktól 150 centire van tehát a paraszt semmiféleképpen nem tudott volna a megállni csak szabálytalanul.
    4. Örülhet, hogy a biciklissel került összetűzésbe azon az áron, hogy szabálytalankodott mert ha a busz veri telibe oldalról akkor a te érvelésed nem tudom mennyire érdekelt volna bárkit is.
    5.megadta az elsőbbséget a busznak? nem
    6. veszélyeztette a gyalogost? igen
    7. a paraszt annyira sietett, hogy gyakorlatilag ő lett az utolsó aki ennél a zöldnél átment! BRAVO!
    8. Ha már ilyen kioktató és személyeskedővé vettük az irányt: Lehet, hogy valamikor tudtad a KRESZ-t, sőt az is előfordulhat, hogy még most is tudod de, hogy te általában rutinból közlekedsz és közben nem nézel se táblát se semmit az is biztos.Úgy oltogatsz, hogy a kérdéses útszakaszt nem ismered.( igen 11.kerületi vagyok és naponta megyek arra autóval hétvégente meg biciklivel, igy ismerem)
    9. További szép napot (már amennyire az időjárás lehetővé teszi :) ) , baleset és vitamentes közlekedést biciklis és autósként egyaránt.

    Ui. befejeztem a témát :)

    Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

Új hozzászólás Aktív témák