Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dragonfx

    veterán

    válasz Runner_fxr #19450 üzenetére

    Tudom. Most akartam telő venni erre úgy nezki vazat cserelhetek. :'( faxa....
    De telora se lett volna most mert elvok uszva rendesen.az várhatott volna.de ez eléggé gazos ezek szerint...
    Termeszetesenaz egeszsege tobbet er 50e.nél....de ha nincs ra mit tegyek?itt a szezon...:-(
    Elviszem a szokasos szervizembe mit mondanak ra....
    De amugy fogalmam sincs miota így van....nem figyeltem.gondolom senki se nezegeit pláne ott elol a vazat.

    A rock rider meg nekem is elég lenne....baratnomnek még sok is. Ő 15ert szeretett volna..mondtam neki ebbe legalább van tovabbfejlodesi lehetőség.neki tetszik. Tény a linoneumon....betonon nem tudom mit nyujtana.

    Én azert elegge megszoktam a merida.t...de 2x annyit a nevert nem adnek....más kérdés az én '02.es merida vazam melyikkel lenne kompatibilis....gondolom ' 13assal tuti nem...sők az evkulonseg fejlodes nem idokozbe??
    Mondjuk amit linkeltel probike.ot ott láttam magellan.vazat 40ert. Nem dölnek kesbe tőle.az nem égő annyira nem??merida után.....

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Új hozzászólás Aktív témák