Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #75376384

    törölt tag

    válasz itouchfan #168275 üzenetére

    hát ez nagyon változó. ez a mai (a jelölés) egy elég forgalmas pass út aljában kezdődött. legtöbbször ugye ilyen szerpentines, keskeny aszfalt utak ezek. ott tekertem fel, de szörnyű. alig vannak tekintettel a bringásokra. rengetegszer van, hogy pár centire húznak el mellettem és én bevallom azért félek ilyenkor. amint erről az útról letértem semmi gond nem volt. alapjáraton kavicsos volt legtöbb helyen. illetve ilyen keskeny erdei utak is akadtak bőven. személy szerint azok a kedvenceim. szóval minden olyan, ami miatt elkezdtem biciklizni, hogy én itt tekerni akarok. :D

    (#168277) xy.zsolt: köszi itt is. :) sajnos ahol lakom a 2000 pluszos csúcsokra max kézben lehet felvinni. onnan pedig lejönni szerintem az én cangám kevés. igy a mai nap után elgondolkodtam, hogy lehet meglepem magam karácsonyra valami komolyabbal, ami nem rázza ki belőlem a szrt is. illetve muszáj lesz valami normálisabb cipő/pedál páros is.
    a legmagasabb pont (eddigi tudomásom szerint), ahova fel lehet menni gond nélkül 1900 körül van. de már nézegettem más kantonokban is, csak ugye ehhez nem árt a helyismeret, mert az ilyen utak nem feltétlen vannak jelölve. mindenképp tervben van, mert kivancsi vagyok nagyon.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák