Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz haiiro_o #162425 üzenetére

    Nálam eddig ezek kattogtak:
    - pedál
    - nyeregcső
    - középcsapágy (2-3 nap múlva teljesen beállt és cserélnem kellett)
    - gyorszár (ezt a kattogást volt a legnehezebb felfedezni :D )
    - nyeregbilincs
    - küllő
    Szal elég széles a skála és tuti lesz még pár dolog majd ami kattogni fog :D . A helyedben ezeket sorravenném, törölgetném, zsíroznám stb.

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

  • marel09

    csendes tag

    válasz haiiro_o #162425 üzenetére

    Szia! Nekem hasonló problémám volt a minap, szervízben (több helyen is voltam) közölték, hogy stucni, csapágy, vagy eltört/repedt a kormányom/stucni/villa. Megnézni csak napok múlva tudták volna, illetve az egyik helyen közölték, hogy hát ez ilyen, nem lehet vele mit csinálni, zsírozzak be mindent. Aha. Hát én inkább -bár nem nagyon értettem hozzá- rászántam az időt, több órás netböngészés, fórumok, youtube vizslatás, meg bringa piszkálás és hallgatózás után arra jutottam, hogy a villa csövében levő compression plug (nem tudom mi a magyar neve) a ludas. Kicsit tekertem rajta ki, majd vissza, egy 5 mm-es alátétet kivettem a stucni alól, hogy az alsó csavar nagyjából ott fogjon, ahol ez a bizbasz van, mert eddig kicsit felette volt, és lám, elmúlt a roppant idegesítő cincogás. Szóval azt akartam ebből kihozni, hogy egyrészt lehet, hogy nálad is hasonló a probléma, másrészt meg ne add fel, mert attól, hogy a szervízben nem tudnak vagy nem akarnak időt szánni rá, attól még a kattogás oka megkereshető és megszüntethető, csak menjél végig szépen mindenen, ha kell, többször is. Sok sikert!

Új hozzászólás Aktív témák