Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    válasz venember83 #16038 üzenetére

    Off: én nem tudnék kokzdzlni, nincs az a díj vagy verseny. Ezét9rt is csak azokat a sportokat nézem, ahol ennek alig van plusz hatása. Mai napig nem értem egyébként, hogy világversenyeken miért nem all-in-all szűrnek, miért csak szúrópróbaszerűen

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz venember83 #16038 üzenetére

    Engem sem érdekel, hogy ki doppingol, az ő élete, ő döntése. A kalóz esetében a kokain az ami szerintem nem kellett volna, az különben sem méltó egy sportemberhez, a halálát is inkább az okozhatta mint a dopping.
    Vagy a kettő együtt, ha nem drogozik a szteroid mellé, lehet ma is élne.

    Egyébként a doppingról meg az a véleményem, hogy ha nem lenne, a sportközvetítések sem lennének olyan érdekesek. :)
    Én nem ítélek el egy sportolót, mert bevállalja a doppingot a győzelem érdekében, az egész életét erre tette fel, ha az egész mezőny nyomja, muszáj, különben soha nem lehet bajnok.
    Ebben az egész rendszerben a legbűnösebbek a sport szövetségek vezetői, azokat kéne lesittelni, nem a sportolókat b@szogatni. Bezsebelik a nagy lét, nagyon jól tudják, hogy működik, mindenki doppingol az élvonalbeli sportolók közül, de teszik az álszentet és egy egy emberrel példát statuálnak. Na ez az amitől hánynom kell.
    Amit szerencsétlen Armsrong-gal is művelnek az is gusztustalan, biztos ő sem hibátlan ember, elkövetett egy két hülyeséget, amit egyébként meg is bánt és bocsánatot kért érte, de a doppingolásért nem kellett volna meghurcolni, ő megérdemelte az összes győzelmét, akárcsak a többi sportoló, akit a doppingolás miatt eltiltottak vagy megfosztottak a győzelmétől!
    Az, hogy valaki átmegy egy doppingteszten az nem azért van mert tiszta, hanem mert olyan anyagot nyom ami még nem tiltólistás vagy nem is ismerik.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák