Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsohi

    őstag

    válasz maximilian4 #160009 üzenetére

    Az amihez az enduro szó tapad annak manapság nagyon megkérik az árát és ezért az árért legfeljebb egy Commencal vázat tudtam volna venni tag nélkül, szóval ha nem is mondhatni olcsónak még is az volt és úgy voltam vele, hogy egy ilyen ajánlat nem minden nap jön szembe az emberrel. A Syntace emberei, pedig a Németeknél is Németebbek, ha valamit csinálnak általában jól csinálják. :D A 'Syntace x-12 [link] ' rendszerűk például, vagy az Evo6 [link] ami végül nem sok vizet zavart, pedig az, aminek a Boost szabványnak lennie kellett volna és szerintem csak elég ránézni a vázra és látszanak a jó megoldások.

    Az átépítéshez szerencsére nem sok mindenre lesz szükségem, nyeregcső bilincs, hézagoló a dropperhez és egy szett új külső ami egy pár 2.6-os Conti Trail King lett. Villa az van, egy Fox 36 Factory ami szintén egy ilyen egyszer az életben ajánlat volt. :C [link] [link]

    (#160011) itouchfan: Egy full DH vas: [kép] , ennek a helyére fog érkezni, remélhetőleg azt majd lehet tekerni is. :D

    https://ca.pcpartpicker.com/user/Zsohi/builds/

Új hozzászólás Aktív témák