Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz imyourfriend #15399 üzenetére

    Persze mérlegeljük a dolgokat, ha biztonságosabb autót akarunk akkor azért nyilván nem legalja használt autóból érdemes választani. Modernebb autó, 1 millió körül szerintem már a legtöbb hétköznapi igényt, beleértve a biztonságot, kiszolgáló autót lehet venni. Én jelen Magyar helyzetben, átlag fizetésből többet biztos nem adnék autóért, e mellé meg lehet venni drágább bringát ha valakinek ez a hobbija és imád kerékpározni.
    Hidd el egy régebbi autó sem feltétlenül rossz, sőt! Sok esetben megbízhatóbban működik mint a sok új, hiper szuper trágya. Ráadásul egy új autón már akkor buksz vagy 500 ezret ha kigurulsz vele a szalonból. Az első pár évben elbukod az autó értékének kb a felét. Ezt érdemes szerintem elkerülni és nem újat venni, pár év után már nem csökken olyan drasztikusan az értéke mint az elején.
    XTR helyett Deore. :) Tényleg csak egy nüansznyi a különbség. :D

    Szerintem az irigykedés helyett inkább foglalkozz azzal, hogy neked mi a fontos. Élj úgy, a szerint, ne másokkal foglalkozz.

    [ Szerkesztve ]

  • Zola007

    veterán

    válasz imyourfriend #15399 üzenetére

    nem kötözködés csak pár kitétel, amit nem ártana a magyar autótulajoknak figyelembe venni:
    - 1 milla alatt ne vegyél autót, csak ha gyerek miatt muszáj, de akkor biztonságosat
    - 700 vasra + 100 papírok, casco + 200 átvizsgálás, felújításra, kopó dolgok azonnali cseréjére
    - hitelre nem veszünk autót
    - kis-középkategória mindenkinek elég akinek nem kell prezentálni, akinek meg kell annak van pénze a nagyra

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Új hozzászólás Aktív témák