Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • X Factor

    addikt

    válasz sebgutkopf #150175 üzenetére

    Pont azon filoztam ma, h. kollegatol kolcsonkerem a gopro-t, mert kulonben nem hiszem el ami tortent.

    Budapeseten, soroksari uton porgetek befele. Buszsav, tavolban latom h. lampa pirosra volt, kollega megy at rajta, kocsi fordul ki, dudal.

    Kesobb utolerem el is megyek mellette, kozepkoru csavo, sisakban, melegre feloltozve, egy felszereltebb vintage montin, sarvedo, lampak, minden ami kell, tehát szemre is egy rendszeresen bringaval kozlekedo egyed.

    Kovetkezo lampa, piros, megallok, mellettem a taxi, hatulrol sut a nap latom magam mellett az arnyekat ahogy elegedetlenkedik. 20 centit arrebb rakom magam nemi ironiaval fuszerezve meg is jegyzem "h. tessek menj csak at a teli piroson, mikozben meg a keresztezo zebranak is piros van, vegulis nem 5 perce csaptak majdnem el..."

    Erre csávó: tényleg abszolut hálásan, annyit tesz hozzá, hogy köszi, és teker át a piroson. Én igy nezek, csovalom a fejem, mellettem taxis ertetlenul nezz ram, én rá. Csávó meg mosolyogva továb halad. Meg is kérdeztem a taxist, h. tenyleg nem lehetett kihallania az ironiat, de ő is csak röhögött h. akadnak arcok az utakon.

    Persze megint utolértem, ott abszolut nyugodtan meg is jegyeztem neki, h. ha annyire siet, akkor mondjuk nem 15-el kéne tekerni, hanem 30-al, és nem a piros lámpákat skippelni.

    Szóval az egész olyan kafkai volt.

    Make things work

Új hozzászólás Aktív témák