Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sped

    aktív tag

    válasz bringasisti #141390 üzenetére

    Nincsen, full egészséges a szemem csak nem látok rendesen :DDD

    (#141393) HEAHEA Azt sejtettem, hogy olyan 100 ezer körül lesz, annál nagyon többet nem is szeretnék elkölteni. Egy mezei szemüveg is 60-70 fullos lencsékkel, ez meg ugye speckóbb. Jövő héten tervezek bemenni aztán megérdeklődöm. :) Pénzem az még nincs meg rá, tolom a túlórát augusztusig. :B

    (#141437) IMIIKE1998 Te még mindig itt tartasz? Tavaly július végén mielőtt megvettem a bringát, boltban megbeszéltük milyen méretű kerékpár kell nekem a kinézett típusból, mikor megjött és össze lett rakva, beállítva, felültem rá és megnéztük, hogy minden tényleg passzol-e. Az ülésen kellett kicsit emelni, de egyébként patentul be volt lőve a bringa. Azóta sem nyúltam hozzá, csak emeltem még 1 centit az ülésen. Nem mértem én le semmit, a szakira bíztam magam. Aki mondjuk korábban versenyző volt, szóval érti a dolgát. XIII. kerület, Népfürdő utca amúgy. Azóta meg tekertem már majdnem 3 ezer km-t, semmi gond. Szerintem nem kell mindent magunknak megoldani, ha nem értünk hozzá, hanem keresni kell olyan embert, aki ért hozzá, sokkal könnyebb úgy az élet. :)

    (#141446) Dudi08 Úgy-úgy, edzeni kell, törzs, váz, hátizomzat, de hát ez is százszor le lett már írva. Én is 80 km-nél járok Fitness bringával, de ugyanígy fullos országútin gondolkozok már. :) Most hétvégén nem érek rá, de után menni akarok egy 110-115 km-es kört, mert a 80-at már lazán hozom, kicsit fáradtnak érzem a lábam de teljesen jól vagyok. Pedig hegymászás is szokott lenni. Eszméletlen jó érzés, amikor érzed, hogy egyre fittebb vagy és minden egyre könnyebben megy. :)

    [ Szerkesztve ]

    IndyCar Series - Real Racing, Real Sport

Új hozzászólás Aktív témák