Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    válasz jjeahh #136387 üzenetére

    Ha 2Blessre váltanék, akkor már jó lenne az 1x hajtás, ha az megvan, akkor már kellene előre még min 20mm, de leginkább egy modernebb geóra lennék kíváncsi, szóval ami 100-200 eurónál drágább fejlesztés az nálam inkább bringa cserét jelent, én nem értem a szabványokat, nem is szeretem ezt böngészni, és izgulni hogy vajon az új felnibe passzolnak majd a küllők vagy azokat is cserélni kell, a felni gumi kombó tartja-e a tejet v sem.

    Hallod, én nem tudom te milyen durván adod neki lefele, de nekem a tavaly használt RaceKing, hátul, szinte alig kopott meg, pedig v 5000-et futott, fele fele arányban, a bütykök élei hamar elmentek kb 700km után de ennyi, a mostani ikon még minőségibb, ez kb sosem kopik el alattam, múltkor fényesre nyaltam egy kép miatt, és újnak is elmenne olyan kifogástalanak a bütykök.

    habár 1x-et próbáltam tegnap, mindenféle elemből összeállított főleg shimano szett, elég csúnyán kerreget a 3 legkisebb tányéron mászásnál, engem abban az 5 percben is irritált amíg kölcsön kaptam, nem tudom a gx is ilyen-e de remélem nem.

    Amúgy ilyen lett a parktoolos folt, kb fél év után (nem tudom mikor került fel pontosan), de ami elég lehangoló, hogy a Michelin belső után a schwalbe is elkezdett szétmállni, pedig ez kb 1 éves. Ezek láttán elismerem hogy csak a 2Bless éri meg, egyértelmű hogy tudatosan gyártanak szart, hogy hamar tönkre menjen, és vegyál újat vagy válts olyanra amibe hasonló időközönként ugyanúgy kell a tej.
    A bolti bringámon mióta lefokoztam, kb 2.5 éve nem volt defekt, persze nincs annyit használva, de akkor sem bomlott le a belső.

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák