Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 6030D

    Ármester

    válasz mrobes #127514 üzenetére

    A kazetta, lánc cserét nem értem, mert nem írja, hogy kopott, akár jó is lehet. Gumi szintén. Bár ezek a tételek benne vannak a használt vásárlásban, de legalább könnyen ellenőrizhető.
    A Haibike nekem annyira nem jön be, akkor inkább a különbözetet rákölteném a Cube-ra.

    fgordon: igen. Az ára passz, rá kell kérdezni, de szerintem 2-3000 körül tölthetnek egy felnőtt kerékpár gumit, így itt a kettő lehet ennyi.

    Hasaggymeg: kíváncsi vagyok én is, de még mindig tartom magam ahhoz, hogy amiből sokat látok magyar maratonokon, annak működnie kell. Itt azért nem az van (abszolút első 5 alatt, mondjuk), hogy az ember alá tolják a bringát, hanem mindenki magának veszi, konfigurálja, és tartja fent. Ha valami nem válik be, azt hidd el, hogy el fogják dobni azért a 200 g-ért cserébe. Sokan mennek első váltó nélkül, igaz egyre többen Eagle-lel. Kicsit sarkítva: full karbon enduro-val is mehetnének, de nem mennek, mert az ide nem jó.
    Várom már én is, de azért csalóka is lesz, mert több helyen szintet is léptem, pl hátsó váltóban (SLX->X01). Pakoltam a bringát, és ahogy arrébb raktam, nem zörgött a lánc. Mi van, leesett? Ja nem, ez ennyire feszes. A hátulját 40 cm-ről leejtve nincs hangja. :))

    Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

Új hozzászólás Aktív témák