Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hNp88

    aktív tag

    válasz Szakbarbár #12526 üzenetére

    nemár :DDD

    még azt hittem én voltam a balf#sz amikor telefonnal világítottam-villogtattam hátrafele :DDD (elhagytam/lelopták a hátsó lámpám :((( )

    [ Szerkesztve ]

    Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

  • Zola007

    veterán

    válasz Szakbarbár #12526 üzenetére

    Tegnap nekem is volt szerencsém két donorjelölthöz
    Aki debreceni az ismeri az Ötvenhatosok terénél a bringaút hogy megy keresztbe + párhuzamosan jobbra mellette a gyalogátkelő.

    Messziről láttam hogy bőven zöld lesz mire odaérek, már 50 méterrel előtte váltott, haladós tempóban gurulok át a kereszteződésen. Erre egy ömbör jobb kezében ~1 éves gyerekkel mellette egy tinédzser kiscsaj, mindketten gondolnak egyet és lefordul a zebráról balra, rá a bringaútra. :W Satufék, gumi visít, miegymás.
    Mázli volt, hogy a csaj előrébb volt kb 70 centivel és pont befértem közéjük.
    lefagyott mindenki egy pillanatra a zebrán, nem sokon múlt hogy vagy a csajszit vagy a hapsit a gyerekkel nem b.sztam telibe, pedig szerintem nem én lettem volna a hibás, mert fogja magát és "balra el" módon belép elém

    (#12527) hNp88: nyugi, én lemerültem múltkor, nem szoktam még meg hogy a cree led ennyit eszik. Én is telefonnal játszottam az ufót :)

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Új hozzászólás Aktív témák