Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 6030D

    Ármester

    válasz StLui #111467 üzenetére

    Ja, azt hittem a pénz nem számít. :DDD Igaza van Runnernek, vedd meg, nagyot nem bukhatsz rajta. Lehet, hogy a gyereknek jobban bejön, mint a fully.

    Gumma

    Olvastam ezt a cikket. Előtte hetekben már örömmel néztem, hogy elkezdték javítani a Vác - Sződliget közötti bringautat, tegnap meg már le volt nyírva a "Verőce felőli alagút" előtti emelkedő két oldala, kb 2 m szélesen, 2 m magasan, meg a repedéseket arrafelé is javítgatják. Erre ma mondja haverom, hogy az ugratós híd és a Camelot között kiterelik a bringásokat az útra, a kocsiknak lassító jelzéssel, mert felújítják teljesen a bringautat ott, ahol olyan hót szar volt. Valami elkezdődött? :R

    sanzi89: ha nem a nyereg alá felrakós műanyag konzolos, hanem ilyen, akkor ledörzsöli a nyeregcsőről a festést, nekem is leszedte. Illetve ki is nyílhat, tavaly a Bükk maratonon kinyílt, nem hallottam, és a célban láttam, hogy nyitva van: volt benne egy multiszerszám, egy foltkészlet meg a leszedő. Ha az én kocsimmal mentünk volna, akkor a kulcs is... :U Azóta rajta van a biztostű.

    [ Szerkesztve ]

    Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

Új hozzászólás Aktív témák