Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rii

    nagyúr

    válasz Zoli133 #10980 üzenetére

    bagatelizáld el jólvan
    amit te írsz annak még kisebb a valósínűsége .... gratulálok.
    én két hátsó lámpával járok, és kettőből kettő még nem ment ki ... most ez kell? kötözködni akarsz? adjak egy vödör betont? megmondó ember akarsz lenni?

    én tapasztaltból írtam amit ... nekem egy táv az 25 km ... több lámpám ment már ki menet közben az útviszoynok miatt, kicsúszott elemek következtében, első-hátsó ... de persze hurrogd le a másikat amiért megosztja a tapasztalatait, figyelmezetet, megfontolásra szólít fel, ez kell egy közösségi portálon.

    akkor elmondom ....
    a lámpa az életedet védi - ha anélkül belédrongyolnnának hátulról és rosszul sül el a dolog
    a lámpa az egészsgedet védi, hogy ha lámpa nélkül beléd is rongyolnának de élve megúszod törésekkel
    a lámpa a pénztrárcádat védi, hogy a rendőr ne állítson meg, és vágjon meg kemény ezresekre.

    legyen neked elég egy lámpa, de had'írjam már le, hogy a lámpa meg is hibásodhat ... és akkor nincs ami védje a seggedet .... ez olyan h ha nem hordasz sisakot, akkor ne hordjál, de ne hangoztasd. leygen

    ha a sötétben mögötted egy kivilágítatlan jármű jön, egy másik kerékpáros például - ugye van ilyen - robogós - ilyen is van - akkor sokra mész a prizmával .... nekem volt már hogy lámpa nélküli robogóssal találkoztam este a Budatétény után ... én "vezettem" át őket azon a szakaszon ... amikor megláttak, jöttek utánam ... de lehet nem várnak örökké, és akkor sokra mész a prizmával ....

    én had'írjam már le, hogy egy hátsó lápma esetén fennáll ez a veszély, a gyártók hanyagsága miatt .... legláabb 5-féle lámpánal van-volt ez ....

    nem jókedvemből teszem ...

    utálok fórumozni ....

    piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

Új hozzászólás Aktív témák