Keresés

Aktív témák

  • ludsimon

    veterán

    válasz Toomy #30455 üzenetére

    Én is ma gondolkoztam el ezen! De akkor felborulna az egész!

    Mert montizás kellene először, utána délután, este alapozás.
    Nem jön össze a kettő.
    Nekem éjjel nagyobb kihívás meg igazából Te nem tudod milyen jó érzés 600 lumennel hasítani az erdőben, oldalra nézve felvillan 2-3 szempár. ;]
    Nagyon nagy feeling az egész. :)

    Fordítva már nem menne. Alapozás után montizás. Kivenné az alapozás azt ami a végén kilátónál elfogyna. :DDD

    Na persze Te könnyen beszélsz! Idén már vagy 8000 km-t tekertél, én meg csak 4500 km-t.

    Épp azon morfondíroztam, nagyon jó lenne 25 éves korig 100 ezer km-t beletenni a lábamba.
    De ez csak rajtam múlik tudom. :)

    Akkor azt hiszem azt mondanám, alakul az erő, most meg még csak gyerekcipőben járok. :D
    Persze majd olyan 20 ezer kilométer után már érezni fogom a változást.

    Évi 25 ezer km-t jelentene, ha a 100 ezer a cél. :Y
    Na de majd úgy is alakul. 15 ezer km után már úgy fog menni a 200 km, mint most a 60 km.
    Fokozatosságot tartom be, az a lényeg! Én nem fogok annyit idén menni, szerintem olyan 10 ezer meglesz idén, de több nem valószínű.

    [ Szerkesztve ]

    undefined

  • fpeter07

    veterán

    válasz Toomy #30455 üzenetére

    "eldurrant az orrom"
    Ez mit jelent pontosabban? Én reggel 7-kor ébredtem, gondoltam még egy picit... felkeltem 9-kor. :D Marad a délutáni erdős körözés.
    (#30458) szki: Nem hiszem, hogy könnyen meg fogom tudni tartani a bringázást egyetem alatt. Majd meglátjuk. :) (még fel is kellene, hogy vegyenek)

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák