Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fire/SOUL/CD

    félisten

    válasz cucka #3559 üzenetére

    Attól függ, milyen visszacsatolás, "következmény" van a dologból.
    Egy oldal javasolhatja azt, hogy ne tiltsd le a JS-t a böngészőben (mert hibás működést eredményezhet stb), azt is feltüntetheti, hogy pl fórumban nem lehet javasolni semmilyen reklámszűrő használatát és ez eddig rendben is van. Ahhoz joga van az oldalnak, hogy bannol, mert a fórum szabályzata ellenére pl javasoltam reklámszűrők használatát, de ahhoz viszont semmi joga, ha én letiltom a JS-t, nem engedem, hogy a weblapok kövessenek, vagy xy reklámszűrőt, vagy víruskergető feature-t használok, ahhoz az oldalnak semmi köze. Abban a pillanatban, ha ez miatt engem figyelmeztetne egy oldal, onnantól már pernek nézne elébe, erre az esetre értettem a büntetőkategóriát.

    Természetesen a PH nem ilyen, nem lehet egy kalap alatt említeni, az általam csak f@szbook néven emlegetett "valamivel", ahol a profit érdekében csont nélkül adnak ki 3. félnek személyes adatokat (ez a fiók alapbeállítása), az adatvédelmük/tárolásuk tiszta röhej és olyan tartalmakat lehet letölteni, amiket semmi/senki nem ellenőriz, tele kártevővel, adatlopó nyalánksággal. Az egész facebook-ot (ebben a formájában) úgy ahogy van, le kellene húzni a retyón, amit remélhetőleg meg is tesznek, mert már több védelmi cég elemzése rámutatott arra, amiről írtam. (külön facebook védelmi modulokat építenek be a védelmi progikba)

    [ Szerkesztve ]

    Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

Új hozzászólás Aktív témák