Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lizzard

    aktív tag

    válasz CoolMan #1737 üzenetére

    Futtattam most 64 bites Prime 95 2.58-at kb 10 percig, lement 7 teszt hiba nélkül (Blend tesztre volt állítva), úgyhogy szerintem a 4 magosítási hibát ki lehet zárni.

    Sajna én is elég erősen gyanakszom az SSD-re, tavaly júni végén rendeltem Ipon-ról, szóval még csak nem is olyan régi. De az nem értem, hogy ha hibás az SSD, akkor már miért nem egyből a berakástól csinálta ezeket a kékhalálokat, miért csak december-január környékétől?

    Lehet hogy az lesz a vége, hogy vissza kell küldenem gariztatni, de a biztonság kedvéért szerintem kipróbálom egyik barátomnál, hogy ha nála rakunk rá Win7-et, akkor is halálozik-e.

    Szerk: Azt is furának tartom, hogy pl ma reggel volt utoljára kékhalálozás, most kb 4 óra 20 perce megy a gép folyamatosan, és látszólag semmi gond, viszont ha holnap reggel bekapcsolnám tuti megint szétfagyna 1x, de utána megin menne gond nélkül.

    [ Szerkesztve ]

    ASUS M4A785TD-V EVO×AMD Phenom II X2 550BE@X4 B50×AC Freezer 64 PRO×4 GB Mushkin Black DDR3 1600 Kit×2TB Hitachi SATAII×Sapphire HD4870 1GB Silent Efficiency×LG GSA-H12L

Új hozzászólás Aktív témák