Új hozzászólás Aktív témák

  • n.e.o.one

    csendes tag

    Sziasztok!
    A segítségeteket kérném abban hogy mi okozhatja a gépem folyamatos kékhalálait. Több féle hibakódot is kiír ilyenkor.

    Itt egy kép a blue screen viewerből:

    http://kepfeltoltes.hu/120201/Dwm_2012-02-01_18-25-43-79_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

    A képen is látszik a dátumoknál hogy teljesen véletlen szerűen jönnek elő, van hogy 1-2 napig hibátlanul működik, van hogy napi 1x mondja be az unalmast, de van hogy 5x egymás után újraindul, mert már az oprendszer bootolása sem sikerül neki. Pedig nem sok minden változott a gépen, mostanában nem telepítettem programokat játékokat. Érdekes például hogy az x-fire programból elvesznek a beállítások. Futtatam egy memória tesztet pendriveról de az nem jelzett hibát, és cserélgettem is őket, volt hogy 1xre csak 1 volt az alaplapon, de így is jelentkezett a hiba,1xre a kettő biztos nem romlik el(szerintem). A kékablak szinte bármikor feljöhet (filmnézés,netezés,játék közben). Nem rég telepítettem újra az oprendszert, mert már az előzőnél is jelentkezdtek a problémák. Akkor 32 bites win 7 ultimate volt fent most 64-es.

    Intel Core 2 Duo E8400 3000 MHz, Asus P5N32-E SLI,4 Gb Corsair XMS2,NVIDIA GeForce GTX 560 Ti OC 1 Gb, Táp: coolink cp-5012p 500 w

    A válaszokat előre is köszönöm.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák