Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zeki

    nagyúr

    válasz gézu #107019 üzenetére

    Pedig emberi számítás szerint nekik már lélegeztető gépen kellett volna maghalniuk.
    Már a vírustagadó, billgéc haláloltás meg meddővé tévő oltásban hívők szerint.

    Én még várom mikor üt be a ménkű , mert 3 Astra bennem, 1 a garázsban, már öngyilkosság az asszony szerint. De annak meg úgyis örülne. :))

    Fura ez, mert amikor az eszement beteg facebook csoportjukban rákérdeztem, hogy most melyik oltásra gondolnak az oltás rossz, meg népírt alatt, vagy nem jött válasz, vagy hogy mindre. Ott hiába érveltél, hogy de több ország többféle oltása van, jó estben lett Pfizer a válasz. Na de ugye akkor meg ott a többi. Nem baj, csippes, legyilkolós mind.
    Ez ugye így megint nem áll össze, mert ha gyilkolni akarnak, minek csip?
    Ja, és természetesen Kínából akkor indult a vírus, mikor az 5G-t ott bekapcsolták.
    Ezeknek hiába mondod, hogy az 5G az nem 5GHz-et jelent, mert az a Wifi otthon a lakásban, hanem többféle frekvenciát az 5. generációs távközlésben.

  • Chaser

    titán

    válasz gézu #107019 üzenetére

    egészséges félelem akkor nem volt mikor a kikommunikálás előtt betalált, de nem érdekelte ( : akkor betalált mint mondtam, azóta meg semmi bajom nem volt, de párszor azt hittem akkor kórház lesz a vége
    pedig a bkv-n és csomópontokon rengetegszer kellett vele azóta is találkoznom - vagy a mutálódott verzióval - , de azóta minden betegség elkerült
    ettől független ha leokézzák vmelyik oltást beadatom majd esélyesen, nemrég rászántam magam

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák