Új hozzászólás Aktív témák

  • GrandeP

    őstag

    Más...

    Már egy jó ideje tesztelgetem, ezért most írok róla....bár senkit nem érdekel... :DDD

    Kicsit már unalmas volt, h mindig mindenki az igora gerjedt, pláne én... ezért szétnéztem a piacon...most nem ecsetelgetem h ezt meg azt meg amazt is "megvettem" és ez meg amaz meg így úgy...

    Maradjunk annyiban h leragadtam a Navigonnál... sok program után.

    Egyszerű és qrva jó.... maga a tervezési algoritmust a garmintól vette, részemről még a primo2-nél is egy fokkal jobb... baromira "emberien - értelemszerűen" tervez.

    A térképeket a Navteq-től kapja, ami szerintem egyébként is a legjobb keleten-nyugaton egyaránt..
    De igazából ebből is egy sajátot, mert az igos Navteqnél kb 20-30%-al nagyobb méretűek a fájlok, és ez meg is látszik a részletességen, rengeteg helyet ismerek amit igo navteq 2012 q1 sem ismer még valami miatt, ebben meg megtaláltam...

    Magukat a térképeket és minden mást is, android verziónál, lerántja magának wifin keresztül...

    Itt semmi csicsa-picsa nincs, mint igonál, szóval itt a nyíl, oszt ennyi...
    Tmc-d ha nincs, de van wifi vagy mobilnet, akkor simán leszedi az adatokat, kb 50kb nyi forgalmat generált ez a rész..
    Trafikamerákat az aktuális útnak és napszaknak megfelelően szedi le naprakészen.

    Sajnos a teherautós része gyakorlatig mint a 8.3-as igo... hozzáad egy kis plusz időt a személyautós időhoz, meg megpróbál a főutakon tartani, de ezenkivül semmilyen korlátozást nem tud...
    Szaal, 3,5t-ig qrva jó, felette fenntartással...

    Aki kicsit vállalkozó szellemű, próbálja ki, nem hiszem h megbánod...

    Ezt most csak azért, mert szófosásosm van... :DDD

    NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

Új hozzászólás Aktív témák