Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bazsee71

    őstag

    válasz Parci #57236 üzenetére

    Ezek bizony mind tervben vannak. :) A gyári kés, gyári fordulat megvolt. Illetve lesz még egy ZM kés, Major fordulat. A tegnapi gyorsközlöny után most kampánycsend következik, a fotókat felteszem, és ennyi. A végső nyilatkozatomat sem fogom túlcizellálni, ilyenek nem lesznek benne, hogy előjött a mangó, meg a licsi.

    Egyébként a fordulatszámokat sem fogom nagyon túlzásba vinni, 2-300 ford./perc lépésekben fogom variálni, legfeljebb.

    A tesztkávé éppen fogyóban, de majd rendelek Paljoctól Yirgát, nálam most az az origó. Illetve ha több CasMo kávéból tudnék számomra értékelhetőt húzni, az egyértelmű jel lenne (mert a kezdő indikátor érték 0 :DDD ).

    Egyébként ha úgy alakul, akkor pár hónap múlva lehet meg tudom oldani, hogy felvigyem az egész Bp-re, mielőtt visszaadom a frekvenciaváltót.

    Szerk.: hétvégén pörkölök megint, agyaltam rajta sokat, ritkítom a lépcsőket, de a kíméletes emelést, szintre hozást tartom. Most úgy gondolom, hogy az egyik lépcső 170-en, a másik 200-on lesz, talán így tudom kicsit homogenizálni a szemek hőmérsékletét a reccs előtt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák