Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Toobee

    veterán

    válasz jolti #54037 üzenetére

    gpbenedek, de azt hiszem ő is kinti fórumon olvasott róla.

    https://barbieripnk.hu/

  • fragola.6035

    aktív tag

    válasz jolti #54037 üzenetére

    Annak a pár embernek üzentem, akiket talán a legtöbben nem is ismertek, akik időnként lekoppintjá más ötleteit, abból próbálnak fű alatt pénzt keresni, ők maguk nem osztanak meg semmit, - és ezen van a hangsúly - , de egy-egy időnként feltűnik más fórumokon, esetleg még le is szólja más munkáját, de közben próbálják ugyanazt csinálni.
    Amúgy a rézcsövezésből még jól meg is lehetne élni, ha ugyanazt csinálnánk, amit Te először csináltál, csak mostanra már eléggé túl van fejlesztve, így konkrétan rézcsövezni, a felhasznált anyagokat és a munkát kiszámolva, 10 ezerért egyszerűen nem éri meg. De ezzel nem leszólva azt, amit Te csináltál, mert minden elkezdődik valahol.

    Sokkal egyszerűbb és olcsóbb volna, ha más is megosztaná, hogy min gondolkodik és hol tart, mert lehet, hogy nem kellene több tízezret elkölteni egy ilyen apró fejlesztésre egy embernek, hanem lehetne összedolgozni, akkor sokkal olcsóbb!! volna. De nem, másolni a legolcsóbb, cserébe pedig nem adunk semmit.

    Azért próbálok megosztani pár dolgot, mert külföldi fórumokon is ez a szokás.

    Ebben a konkrét esetben pedig nem a tágulási tartályon van a lényeg, hanem a szabályozhatóságon. [link] Ezt vagy fél éve buzerálom, most végre működik. Hogy honnan veszed, hogy lekoppintottam, azt nem tudom. Nem én találtam fel a melegvizet, de most ezen dolgozni és költeni kellett, hogy valamennyire használható legyen, mint a rézcsövezésen is.
    A tágulási tartály ilyen alkalmazása pedig ott van a San Marco 85-ös gépein. Azt próbáltam házilag olcsón megoldani.
    Szóval ha valaki vállalkozást tart fent és legalább járulékot fizet, a kisgépek buzerálásából nem lehet meggazdagodni, de még megélni se.
    Mindegy, lehet, hogy tényleg gusztustalan volt.

    A maroktampert sem én találtam fel, csak azt, hogy nem kell 150 dollárért megvenni, elég érte 40 is, annyiból is meg lehet oldani és még kereshetek is rajta. Így legalább vagy 40 magyar fórumos is használhatja, aki 150 dollárért nem biztos, hogy megvette volna. De pl. a 49-es cremina/pavoni maroktamper egyértelmű veszteség volt, de nem probléma, majd a többi viszi.

    [ Szerkesztve ]

    https://caffe35.webnode.hu/

Új hozzászólás Aktív témák