Új hozzászólás Aktív témák

  • Szellem.

    Topikgazda

    válasz TFSi #57 üzenetére

    Nézd, tényleg nem szabad ennyire parára venni ezt a dolgot. A gyártók kicsit túlspirázzák ezt a kártevős dolgot, és ebből fakadóan a saját terméküket favorizálják, hogy neked bizony erre szükséged. Mindez puszta marketing. Természetesen nem akarom alábecsülni a fenyegetések valószínűségét, de ha egy ember ésszel használja a gépét, és betart alapvető, minimális szabályokat, akkor fölösleges egy gépet agyonterhelő alkalmazást felrakni.
    Elég régóta foglalkozom a víruskeresős és vírusok témájáva. Én sem MSE, sem NOD32, sem Kaspersky vagy más program alatt nem kaptam be semmit, és természetesen az esetleges kártevőriasztások is akkor jelentkeztek ha laca026 tesztoldaláról vagy máshonnan szedtem le mintákat! Ma már a legál Windows 7 és Vista elég bitonságosnak mondható. Ha a külső alkalmazásokat ( Pl. Adobe, Java, stb...) kellően sűrün frissíti az ember éa odafigyel ezeknek a sérülékenységére, akkor tényleg lehetetlen bekapni vírust!
    Azt gondolom, Te is vagy már olyan tapasztalt, hogy tudod, mit kell csinálni! Nem hinném, hogy neked erőforrászabáló és végelen sok termékre lenne szükséged. :)
    Jó a Kaspersky, szeretem is, de nekem elég az AV belőle. Szerintem neked is, de én ezt nem akarom helyetted eldönteni. :) Például én sosem használtam a KIS vagy PURE extra megoldásait. Maximum kipróbáltam csak, de szükségem sosem volt rájuk!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák