Új hozzászólás Aktív témák

  • Narxis

    nagyúr

    Használja valaki az androidos alkalmazásukat? Én kipróbáltam amikor megjelent és kipróbáltam most mert azóta átesett sok bugfixen, de az az érzésem, hogy képtelenek optimalizálni. Érezhetően leterheli a telefont, napi használat mellett(telefonálás, zenehallgatás, netezés) még nem annyira észrevehető, de ha telepítek egy appot akkor szinte majdhogynem lefagy a telefon, még figyelmeztet is az android, hogy a csomagkezelő nem válaszol és, hogy zárja-e be vagy várakozok, én a várakozásra böktem mert az volt az érzésem, hogy csak lelassult a folyamat, nem pedig lefagyott és lám-lám 10 másodperc múlva sikerült telepíteni az appot. Amúgy nagyon funkció gazdag és kipróbáltam pár androidos vírussal, mindet detektálta. Az a baj amúgy, hogy itt a leterhelés=akkufogyasztás is ami szintén gáz okostelefonnál. Ha valaki össze akarja vetni, hogy mennyivel jobban leterheli a telefont akkor próbálja ki utána az ESET vagy a Zoner Antivirust. Előbbi még RC, utóbbi viszont ingyenes és mindkettő rendelkezik ugyanazokkal a funkciókkal mint a Kaspersky(lopásvédelem, simvédelem, call/sms block stb.).

    Alapvetően azt érzem mint a nagytestvérénél, a PC verziónál. Adott egy remek védelem, funkciógazdag program, de iszonyúan optimalizálatlan és sokszor hemzseg a hibáktól.

    Thanos was right.

Új hozzászólás Aktív témák