Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Somatom

    veterán

    válasz Mcrazy #6047 üzenetére

    Nem mindenkinek olyan nagy ez az ár. Nekem egyáltalán nem áll távol attól, ahogy egyébként éltem, élem az életem. Azon gondolkodom, hogy mi lenne, ha két hetet gurulnék a motorommal, aztán elrepülnék melózni, majd vissza a mocihoz és gurulnék tovább két hetet. Szerencsésnek érzem magam, hogy jól fizetnek azért, amit szeretek csinálni. Mármint úgy értem, hogy ha már dolgoznom kell a pénzért, akkor inkább úton legyek, vezessek, mint hogy egy irodában gubbasszak naphosszat.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

  • HoTaZo

    őstag

    válasz Mcrazy #6047 üzenetére

    Én azért szeretem, mert itt megkapom azt a szabadságot, ami nekem pont elegendő. A fizu, az egy kényelmi plusz. Sokat jelent számomra a táj. Meg az is, hogy így alkalmam van látni azokat, akiktől eltávolodtam, földrajzilag.
    Gyerekkoromban voltunk egy kiruccanáson és ott láttam egy kamionost a kabinjában. Azt láttam rajta, hogy jól érzi ott fent magát, azóta volt bennem a vágy. S, amikor elém hozta a sors a lehetőséget, hogy letegyem a jogsit, nem haboztam.

    Amúgy is a közlekedéshez hasonlítom az életet. Haladsz erre-arra az úton, különböző egyénekhez (járművekhez, forgalomhoz) kell viszonyulnod vagy viszonyultatnod magadat. Próbálod elhitetned magaddal, hogy te irányítasz. Mindezt olyan szemszögből, ami nem mindenkinek adódik meg.
    S, ha még egy nem egyszerű fuvarfeladatot is sikerül gond nélkül teljesítenem, akkor bizony büszkeséget is érzek.

    dlaj: A vicc jó, nem ismertem.

    [ Szerkesztve ]

    Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

Új hozzászólás Aktív témák