Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz HoTaZo #17020 üzenetére

    Megkérdezték pénteken este mikor érek le.
    Mondtam, hogy szerda dél-koradélután, ezért úgy jöttem, hogy ideérjek időben. Meg is lett, EU idő szerint 12.10kor befutottam.
    Reggel 9kor írták (7 órája kezdtem a napot), hogy este 7.30ra foglaltak időpontot, de kb 10 perc vezetéssel érek ide.
    Amikor visszaírtam, hogy akkor majd pénteken lesz lerakva... Nagy csodálkozás...
    Nem értem, minek kérdezik meg ha úgysem azt csinálják amit mondok?
    Most meg megy a csodálkozás... Ráadásul a mai napra még egy felrakót is beszerveztek, de délután 3ra.
    Mondjuk ezt ráfogom arra, hogy nincs meló, de talán többre mennénk ha ugyanazt a magyart beszélnénk... vagy nem tudom.
    Mindegy.
    Már találtam német lakcímet bajoroknál, ott a környéken meg keresek valami melót.
    Meguntam ezt a szenvedést. Komolyan mondom, mintha más nyelvet beszélnénk, nem értik amit mondok, vagy csak simán elfelejtik, vagy leszarják, vagy hülyének néznek, vagy tényleg nem tudom. Év vége van?
    Mindegy is.
    Mondtam a bejelentlezéskor, hogy két process, lerakás majd felrakás, de kell még mostantól másfél óra...
    Visszajövök az autóhoz, fél órára rá veri a gyerek a fülkét, hogy miért nem megyek, miért állok itt, megy a process.
    Ezek meg az angolt felejtették el. Pedig direkt mondtam, hogy kell még másfél óra, majd dupláztam, hogy 90 perc szükséges még, hogy be tudjak menni, mert pihenőm van.
    Feladom :)

    [ Szerkesztve ]

    どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

Új hozzászólás Aktív témák