Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • edipqe

    senior tag

    több munkaköröm is volt már, tehát többet is írok:

    Nem: FF
    Kor:ezen munkákat 16-24 korom között csináltam

    Végzetség:Most fejezem majd be lassan a gépészmérnöki, környezetvédelmi mérnöki sulimat
    Nyelvtudás: Angol anyanyelvi, német közép, spanyolt tanulnám ha lenne rá időm
    Hely:Székesfehérvár-Budapest

    Munkakör: tolmács nemzetközi gazdasági találkozón
    Nettó fizetés:2000\óra
    diákmunka

    Munkakör: Műszaki ford. A világ vezető folyadékcsomagoló anyag gyártó cégénél
    NF:@ home dolgozva 4 napra 150k, amikor meg órabérben csináltam akkor 160K\hó
    diákmunka

    Munk: Csoportvezető egy design átalakítási projektben egy vezető HR cégnél
    NF: 140k\hó diákmunka

    Munkk: alkalmi ford. megrendelések, kozmetikumokra, gyógyhat. vackokra, vitamin készítményekre, stb
    NK:1500\oldal

    Munkk: Profilos Alumínium présműben nyáron mint gépkezelő....fejmagasságban átlagban 48 fok, napi 5 !! liter folyadékbevitel, sósra izzat munkaruha, Al forgács a cipőben :))
    NK:90k\hó diákmunka

    Munkak:A világ második legnagyobb banki eszközöket (atm, kártyaleolvasó a boltokba, stb) gyártó cégénél hibakódrendszer fordítása. diákmunka
    NK:115k\hó amikor bejártam, de from home kétszer ennyi

    Munkk: Szakdogám írása
    NK: 120k\hó

    ezek a nettók
    volt még sok más is, de ezekre emlékszem

    [ Szerkesztve ]

    I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

  • edipqe

    senior tag

    jah és még annyi hogy értelmes világcégeknél a kezdő, nyelveket beszélő mérnök, tapasztalattal, kezdésnek simán megkapja a 280 (minimum) Brutkót, és a kezdőknek 3 havonta van fizetésemelés, az első 1-2 évben (és nem 1-2 %)
    alap a kocsi, vagy benzinpénz
    noti
    sokan támogatják az otthoni netedet
    cafetéria minimum 12\hó
    rendszeres külföldi tréningek, oktatások, utána meg sokat kell utazni, és projekteket segíteni kintieknél.
    kedvezményes céges ebédre lehetőség
    és jobb helyeken nem szutyok kondibérletet adnak, hanem a gyárban van a konditerem, igaz nem high tech, de nem pazarolsz időt utazgatásal.
    alap, a karácsonyi bónusz + ajándék (gyümölcscentrifuga vagy kis pici aksis model helikopáter)
    alap a sikeres projektek esetén a bonux
    ha cost savinget realizálsz, akkor megint bonux
    és ami pl a mostani helyemen van nagon király:
    az első megbizatásodat\munkakörödet követően (3-4-5 év kb)2-4 hónap fizetett szabadságra mehetsz, hogy feltöltsd magad.

    Nekem ezek a tapasztalataim, de sajnos a barátaimon keresztül rá kellett jönnöm, hogy ez bizony nem az átlag mérnök keresete, ezt sajnos csak kevesen kapjuk meg....és ez még csak nem is elég egy olyan élethez amit szeretnének sokan.

    az átlag bizony örül ha ezeknek csak egy részét megkapja sok év tapasztalat utá.

    [ Szerkesztve ]

    I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

  • edipqe

    senior tag

    válasz ody42 #756 üzenetére

    mint mondtam, ezt csak kevesen kapják meg

    I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

  • edipqe

    senior tag

    válasz ody42 #758 üzenetére

    a leírtak nem álomcég.......ez az ami alatt nem írok alá.

    ahogy én is.....pl azt tudom, hogy a Bosch-egy rakás #&@r.
    A Hankook ugyszintén.
    A nokiánál bunkó tahók....de a pénz nem vészes.

    viszont a jó helyeket nem írom meg........azokat ha sokan ismerik az nem jó ;)

    [ Szerkesztve ]

    I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

Új hozzászólás Aktív témák